Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Milionář z chatrče: film a realita

S téměř 11 miliony má Indie celosvětově největší počet dětí ulice. Nejsou v nich zahrnuty tisíce dětí a mladých, kteří žijí v chudinských čtvrtích. Salesiáni v Indii se od roku 1984 věnují na řadě míst Indie právě těmto dětem.

Národní misijní rada ve Špindlerově Mlýně

Ve středu 29. 4. 2009 zahájil olomoucký arcibiskup, Mons. Jan Graubner, setkání zástupců různých subjektů katolické církve, které jsou jakkoli činné v oblasti misií. Za salesiány se účastnil P. Jožka Kopecký, delegát pro misie, a Jana Švecová.

SaŠA Devátý zakončil první třetinu

Kdo to je ten/ta SaŠA? No samozřejmě Salesiánská škola animátorů. Běh D uzavřel první třetinu tříletého cyklu těchto vzdělávacích víkendů.

SKAM - Velká sportovní událost roku

Než se pustíš do dalšího čtení, o čem vlastně tato akce je, máme tu pro Tebe malý dotazníček:

Návštěva romské machaly v Bulharsku

"Co to je za lidi...?" ptá se zamračeně starší Romka, která s dalšími zvědavě kouká na podivný průvod asi 20 dětí s pár bílými dospělými. "To jsou přece ti křesťani," křičí na ni jedno z dětí, nesoucí velký dřevěný trám. "Jo tak. Tak to jo," s úsměvem roztává paní. Je právě Velký pátek.

Týden modliteb za povolání 2009

Od neděle 26. dubna do neděle 3. května proběhne týden modliteb za povolání. Provinciál salesiánů zve celou Salesiánskou rodinu a všechny přátele Dona Boska k opravdové modlitbě společně s celou církví.

Ze salesiánské školy animátorů vyrůstají noví táboroví vedoucí

"Už vím, že nejsem žádný amatér." Tak hodnotí někteří účastníci svou animátorskou formaci na konci 2. roce Salesiánské školy animátorů.

Cagliero 11 se představuje

Hlavní rádce pro misie, P. Václav Klement, od ledna 2009 vydává pravidelné misijní newslettery s názvem "Cagliero 11". Můžete se na ně těšit i v češtině!

Zkušenost volontariátu ve Fryštáku

Do Domu Ignáce Stuchlého ve Fryštáku jsem přišel jako dobrovolník v září roku 2008. Hned od začátku jsem se podílel na společném životě v komunitě. Pomocná ruka zde byla opravdu potřeba, práce okolo tak velkého domu přece nikdy nekončí.

Naši salesiánští dobrovolníci v Mexiku na TV NOE

Pokud si ve středu 15. 4. 2009 ve 21:00 hodin zapnete televizi Noe, dozvíte se, jak žijí a pracují naši dobrovolníci v Mexiku.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA