Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

MEXIKO - Vladimír Svatoň - 6. dopis - Mexické procházky a „Velikonoce pro děti“

6. dopis – 12. 04. 2010 – Mexické procházky a „Velikonoce pro děti“

6. přípravný víkend Cagliero F v Teplicích

Uprostřed dubna a v Teplicích v Čechách se uskutečnilo 6. přípravné setkání dobrovolníků Cagliera. Cestovali jsme daleko, ale stálo to za to. Víkend byl plný her, informací o jiných kulturách a historie o Salesiánech a sestrách FMA.

NOEviny a Dnes jím jako Afričan

Zítra 13. 4. 2010 sledujte na televizi NOE od 19:50 Noeviny. Objeví se v nich zpráva o akci Dnes jím jako Afričan, kterou v březnu pořádala Salesiánská asociace Dona Boska.

Sledujte Svět 2010

V neděli 18. 4. 2010 (!pozor přesunuto o týden!) sledujte od 9:25 na TV Prima pořad Svět 2010, ve kterém se můžete dovědět něco o Adopci nablízko a shlédnout unikátní záběry, které zaměstnanci SADBY pořídili při své cestě po jižní Africe.

V březnu se na Facebooku jedlo po africku

K poslednímu březnovému dni se zakončila akce „Dnes jím jako Afričan“, jejímž hlavním cílem bylo poukázat na chudobu a hlad černého kontinentu. Akce se uskutečnila prostřednictvím komunitního serveru Facebook, kde si fanoušci mohli vybrat den, během něhož jedli jako průměrný Afričan.

Jubilejní ročník SKAMu

Vážení sportovní nadšenci! Zveme vás na již pátý ročník SKAMu (Setkání Křesťanské Aktivní Mládeže). Jedná se o sportovní sobotu 19. června v Praze – Dolních Počernicích, kde se uskuteční tři turnaje – ve florbalu, fotbalu a fotbalu. Pro aktivní hráče tu je připravena sólová atletika.

Přejeme požehnané Velikonoce

"Lid stál a díval se." (Lk 23,35)

Poznej Afriku a soutěž s námi!

Salesiánská asociace Dona Boska vyhlašuje soutěž o nejlepší projekt s tématikou rozvojové spolupráce. Soutěž probíhá v rámci projektu Šampióni pro Afriku a hraje se o zajímavé ceny.

Vernisáž v Dolních Chabrech

Ve středu 17. března 2010 byla slavnostně zahájena prodejní výstava dětských výrobků. Přijďte se podívat a třeba také podpořit nové dílo našich salesiánů v Bulharsku!

Mezinárodní akce 2010

Chceš se v roce 2010 podívat za hranice? Sleduj tuto stránku, průběžně zde budeme přidávat nabídky aktivit, které nabízí salesiánské organizace v Evropě dalším mladým. V případě, že máš o danou akci vážný zájem, přihlaš se

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA