Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Třetí přípravný víkend Cagliero G

Bulharsko, komunitní život, historie salesiánskych misií. Tři stěžejní témata třetího přípravného víkendu Cagliero v Pardubicích.

Vánoční přání ze SADBY

Podívejte se na 2 a půl minutové vánoční videopřání lidí, kteří pracují v Sadbě. Můžete na něm spatřit i tři současné dobrovolníky z Litvy a Indie, kteří pracují v salesiánském centru v Kobylisích.

2. víkend Come in v Sebranicích

Musím to napsat narovinu. První víkend byl skvělý, dodal mi odhodlání a plno zajímavých podnětů pro můj život. Když jsem jel na druhý víkend, říkal jsem si, že to může být už leda horší a podvědomě jsem neměl velká očekávání.

Kurz evropského občanství

Chcete se dozvědět, co znamená pojem „evropské občanství“? Prohloubit si své kritické chápání tohoto pojmu a objevit jeho potenciál v práci s mládeží? Zúčastněte se tedy kurzu konajícího se od 21. do 27. února 2011 v Budapešti.

SADBA hledá dobrovolníky

Hledáme dobrovolníky, kteří se chtěji naučit něco nového o lobbyingu nebo se stát aktivními členy EUROtýmu.

Obnova s Michalem Ruou

Adventní dobu jsme začali obnovou zaměřenou na blahoslaveného Michala Ruu. Tato akce proběhla o víkendu 26. - 28. 11. 2010 v Sebranicích. Zúčastnilo se jí 15 mladých mužů.

Newsletter Bulharsko - říjen 2010

Další zpravodaj z české misie v Bulharsku představuje nové posily do týmu - dobrovolnice Moniku a Markétu. Úspěšně pokračuje také školení bulharských animátorů.

Setkání ex-dobrovolníků

Ostrov u Macochy se stal 27. - 29. listopadu útočištěm 23 Čechů a jednoho Inda.

Glocalizing: Mezinárodní seminář o dobrovolnictví a aktivním občanství

Na předposlední listopadový víkend uspořádala DBYN (Don Bosco Youth-Net) v Turíně mezinárodní seminář zaměřený na výměnu zkušeností mezi salesiánskými dobrovolníky z Polska, Slovinska, Malty, Itálie, Německa, Velké Británie, Belgie, Rakouska a Česka.

Život jako povolání

Život je jen sled náhod? Nebo je to tajemství, za kterým stojí Bůh? Podívejte se na video z přednášky provinciála Petra Vaculíka, kde velmi srozumitelně a hutně mluví o tomto tématu.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA