Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Všestranný výcvik

Jedli jste někdy kobylky usmažené na plynovém vařiči? Zapadli jste někdy oběma nohama i s pohorkami do bláta? Lezli jste a sjížděli možná i 40 stupňové svahy s dvacetikilovým batohem na zádech? A slavili jste katolickou mši svatou na pravoslavném poutním místě před zraky polských popů? My ano!

KONGO - Markéta Lengálová - 7. dopis - Poslední dopis z Konga

Zdravím všechny již z České republiky!

Nevšední prázdniny

V polovině července se dvě české dobrovolnice vydaly na příměstský tábor v Nizozemí. Pracovaly v mezinárodním týmu dobrovolníků.

Playground Europe ve Slovinsku 2011

Hřiště Evropy, tak by se dal přeložit název, je setkání lidí, kteří pracují s mládeží, aby si předali své zkušenosti a nabrali inspiraci do své práce. Playground Europe se uskutečňuje každoročně v rozdílných státech Evropy a v letošním roce se sešli lidé z 9-ti evropských zemí.

Úspěšné završení projektu vzdělávání dobrovolníků

Tisková zpráva: Ve čtvrtek 30.června 2011 došlo k ukončení dvouletého projektu Evropského sociálního fondu pod názvem ,,Vzdělávání dobrovolníků ke kvalitnější sociální službě“, který mladým lidem pomáhá k lepší uplatnitelnosti na trhu práce.

EUReka 2011

Jeden týden, devět zemí a milión zážitků. Takhle krátce se dá popsat setkání mladých lidí v Německu s názvem EUReka! youth week.

Don Chávez v Madridu

Pozdravit salesiánskou rodinu přijeli ve středu 17. srpna 2011 do Madridu hlavní představený salesiánů Pascual Chávez a matka představená salesiánek Yvon.

Pozdrav z rozpáleného Madridu

Salesiánská mládež zdraví z rozpáleného Španělska, z Madridu, kam již brzy zamíří zástupce Krista. Dokážete si určitě představit napjaté očekávání, které proudí celými tisícovými davy.

Salesians Out Serving (S.O.S.) 2011

S.O.S. se konalo v britském městě Bollingtonu od 17. do 28. července 2011. Této akce se zúčastnilo 11 lidí z různých koutů světa. Pojďte si přečíst zážitky české účastnice.

Obrázková INLINE

Na anglicko-českou chaloupku INLINE nejezdí jen odvážní mladí lidé, ale i moc šikovní umělci. Podívejte se, jak se Aničce Dejmkové podařilo vtěsnat 10 společných dní do jediného obrázku...

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA