Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Pyou life pro mladé lidi

Turín se stal hlavním městem evropské mládeže pro rok 2010!!!

Seminář o streetworku 2009

Máš zkušenosti s prací s problémovou mládeží - pracuješ třeba v oratoři - a máš chuť vyjít i k mladým na ulici a pomáhat jim přímo v terénu? Tato práce není jednoduchá a vyžaduje i nějaké teoretické znalosti - náš slovenský partner DOMKA Ti je v rámci projektu SOCIA může nabídnout

Hledáme nového pracovníka (ukončeno)

SADBA vyhlašuje výběrové řízení na novou pracovní pozici v souvislosti s projektem rozvojové osvěty Šampioni pro Afriku.

Plakátek mezinárodních akcí

Máš už plány na příští prázdniny? Chtěl/a bys je strávit v zahraničí? Zde můžeš najít plakátek, který po vytisknutí může sloužit k tomu, abys ho dal/a k nahlédnutí kamarádům a kamarádkám, kteří mohou jet s Tebou.

Celostátní setkání salesiánských animátorů v Sebranicích

Smích legrace a zábava, ale i hluboké myšlenky, společenství, modlitby a adorace – tak by se dalo popsat celostátní setkání salesiánských animátorů, které proběhlo o víkendu 7. - 9. listopadu 2008 v Sebranicích u Litomyšle.

Celostání setkání salesiánských animátorů začíná

Za necelých sedm hodin začne již v pořadí čtvrté Celostátní setkání salesiánských animátorů! Z celé republiky se do Sebranic u Litomyšle sjíždějí aktivní mladí, vždy maximálně pět z každého místa, protože zájem je veliký, prostory bohužel omezené.

Zahraniční dobrovolník na vaší chaloupce!!!

Přípravy na chaloupku začínají hned poté, co skončila chaloupka minulá - aspoň tak nás to učili v kurzu Salesiánští animátoři. Úplně na počátku příprav by měla stát i otázka, od které se odvíjí mnoho dalšího - Neměl by právě na tu naši přijet dobrovolník ze zahraničí?

Pozvánka na výstavu

V Galerii SC v Brně bude od 11. 11. 2008 k vidění výstava fotografií našich dobrovolníků z Bulharska, Indie, Konga, Mexika, Lesotha a dalších zemí.

Seminář Don Bosco Youth Net

Ve dnech 23. – 26. 10. 2008 se v německém Mnichově konal pravidelný seminář evropské sítě salesiánských mládežnických organizací Don Bosco Youth Net.

1. setkání dobrovolníků Cagliero E

V pátek 17. 10. jsme se sjeli na své první víkendové setkání k sestrám salesiánkám do Hradce Králové my všichni, kteří chceme obětovat část svého života v dobrovolné službě dětem a mládeži. Ať už v Čechách (případně na Moravě či Slezku :-)) nebo všude možně jinde ve světě.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA