Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

3. setkání dobrovolníků Cagliero E

Druhý prosincový víkend proběhlo v Ostravě již v pořadí třetí setkání zájemců o dobrovolnou službu. Přijelo nás sice asi jenom deset (pokud nepočítám organizátory a bývalé dobrovolníky z Mexika), avšak víkend jsme si pořádně užili a atmosféra byla naprosto neopakovatelná :-)

NĚMECKO - Hlaváčová Jitka + Hlináková Ludmila - Není vítězstvím nikdy neupadnout, ale znovu vstát

Ahoj opět od sousedů ;-) Tak vám začínám psát další e-mail a vlastně moc netušim, v jakém bude duchu .-) no, snad v Německém. Uvidíme, zda ho po dopsání odešlu nebo smažu.

KONGO - Barbora Botková - vánoční turnaj a tak

Zdravím všechny domů i do světa! Zítra jsou to přesně tři měsíce, co jsem tu. Už si začínám zvykat, přestávají mi vadit zvědavé reakce okolí, které mi ze začátku i možná trochu naháněly strach.

Come In - spektrum povolání

O víkendu 5. - 7. 12. 2008 proběhla druhá část setkání z cyklu COME IN, tentokrát na téma Spektrum povolání. Je to volné pokračování duchovních obnov "pro kluky, kteří to s Bohem myslí vážně", a jak už tento název sám napovídá...

Nový kalendář na podporu dětí v Kongu

Kupte si nový nástěnný kalendář a podpořte tím práci salesiánů pro děti ulice v konžském Lubumbashi. Kalendář vás zaujme nejen krásnými obrázky afrických dětí, ale také těžkými životními osudy, které se za těmito tvářemi skrývají.

KONGO - Barbora Botková - Oslava a místní zvyklosti

Zdravím všechny přátele do světa i domů! Po delší odmlce se opět ozývám s novinkami z Lubumbashi. Střídavě se teď potýkám s jakousi záhadnou nevolností a pak je mi zas dobře. Malárie to není, tak mám podezření, že mě možná trochu přiotrávily ty barvy a ředidlo, se kterými teď skoro každý den dělám.

Poznej nové kultury a natoč si video v Maďarsku!!!

Je Ti 13 - 17? Zajímají Tě jiné kultury? Chtěl/a bys o tom natočit film? Na táboře v Maďarsku? Čti dál...

Film o salesiánech na Štědrý den na ČT!!!

Hodinový polohraný dokument z dílny Otakáro Maria Schmidta (na snímku) a jeho týmu můžete sledovat na Štědrý den na České televizi. Odvysílá jej program ČT2 od 22.25. Film se jmenuje Dej mi duši a ostatní si ponech.

NĚMECKO - Hlaváčová Jitka + Hlináková Ludmila - Otřesné příběhy místních učňů

Nazdar! Právě sedím ve svém pokoji. Je pátek dopoledne. Venku je listopadově. Mám chřipku, ale už je mi podstatně líp než v úterý.

2. setkání dobrovolníků Cagliero E

Měsíc uběhl jako voda a my máme za sebou již druhý přípravný víkend. Cílovou stanicí tentokrát byla Plzeň, Salesiánské středisko mládeže v městské části Lobzy. Až na naši šéfku jsme to měli všichni z ruky, přesto jsme stihli dojet v pátek večer a začít program společně:-))

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA