Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Salesiánští dobrovolníci odjíždějí do světa

"I cesta může být cíl" si jako motto zvolila Martina Bartošová, která odjíždí na rok pracovat do Mexika. Spolu s ní vyslal dne 14. 6. 2009 P. Marek Sklenář, provinciální vikář, do světa dalších devět salesiánských dobrovolníků.

Adopce nablízko startuje

Salesiánská asociace Dona Boska rozjíždí nový projekt v oblasti rozvojové pomoci, jehož cílem je pomoci ohroženým a znevýhodněným dětem a mládeži na celém světě. Adopce nablízko má za úkol podporovat naše dobrovolníky, kteří se rozhodli část svého života věnovat těm nejpotřebnějším.

Skupina Michael v Praze

Ano, je to potvrzeno. Skupina Michael přijede do Prahy zahrát vám nezapomenutelné písně!

SADBA se stala členem FoRSU

FoRS neboli FOrum Rozvojové Spolupráce je platforma českých neziskových organizací, kterým není lhostejný osud rozvojových zemí. Předsedou FoRSu je Šimon Pánek. SADBA se po dvou letech pozorovatelství stala dne 3.6.2009 právoplatným členem.

Závěrečný "Komín"

Tak je to za námi! Převelice kvalitní duchovní akce pro kluky, kteří hledají své duchovní povolání, ve dnech 29. – 31. května skončila. Jaká škoda!!! Aspoň že nám zanechala v srdci takové vzpomínky a poznatky, které nás snad budou provázet celý život!!!

LESOTHO - Eva Sobková - 8. dopis - duben - novinky

Ahoj a dobrý den banabesu, jak se máte? Posílám Vám novinky z horského království a blízkého okolí.

Zastavení s maturanty a maturantkami

Co takhle popovídat si o maturitě s jinými maturanty a maturantkami a udělat si hezký výlet na krásném venkovském místě a trochu popřemýšlet co dál?

LITVA - Marie Šafaříková - 6. dopis

Březen 2009 O jednom z březnových víkendů probíhal Kazuko Muga. Je to opravdu obrovský trh s ručně vyrobenými věcmi. Táhne se 2 km hlavní ulicí. Všude je moc lidí a moc výrobků.

7. přípravný víkend Cagliero - Pardubice

A nestane se ti tam něco? Nedostaneš mexickou chřipku? Nerozdupe tě indický slon? Neunese tě v Bulharsku mafie? Takové otázky slyšel každý z nás snad stokrát – stačí se jen zmínit, že strávíme delší čas v některé z rozvojových zemí.

AKSANTI - děkujeme a těšíme na vás!

V sobotu 13.6.2009 od 19:30 zveme všechny do Kostela sv. Terezie v Praze-Kobylisích! Kromě představení nových dobrovolníků, kteří odcházejí pomáhat do světa, vás čeká africké občerstvení, rozhovor se Štepánem Musilem v Súdánu, video od dobrovolníků z Mexika a mnoho dalších zajímavostí.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA