Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice šampióni

Vracovský Jaroslav

Ukončení aktualizace těchto stránek

Na začátku ledna 2013 byla ukončena aktualizace těchto stránek www.archiv.mladez-sdb-cz.sadba.org. Aktuální informace naleznete na nově spuštěných stránkách www.sadba.org.

Polívková Veronika

Hola, hi, ahoj, hallo, ciao, cześć!!!

Všechny tyto podzdravy jsme mohli slyšet v polském Krakově ve dnech 8. - 12. září 2010. Uskutečnil se tam totiž mezinárodní meeting mladých, kterého se zúčastnili mladí z Německa, Itálie, Španělska, Polska, Rakouska a České republiky.

Polívková Veronika

Z kmene Zulu a Xhosa

V rámci projektu Šampióni pro Afriku návštívili na konci června Českou republiku dva mladí Jihoafričané - Nkosana a Brian. Někteří se měli možnost s nimi setkat a pobavit. V tomto článku máte možnost dozvědět se odkud pochází, kdo jsou a co dělají.

Polívková Veronika

Jihoafričani zamířili také na východ

Sobotu, neděli a pondělí strávila naše africká návštěva, Brian a Nkosana z Jihoafrické republiky, na východě Moravy – ve Zlíně a ve Fryštáku. Po Evropě cestují už šestým týdnem a přestože jsou stále plní energie a vždy připraveni si povídat a odpovídat na otázky, jejich víkend byl spíše odpočinkový.

Polívková Veronika

Brian a Nkosana a jejich pobyt v Praze

Brian a Nkosana pracovníci salesiánské organizace Life Choices strávili v ČR 7 dní. Během jejich pobytu v ČR navštívili Prahu, Fryšták, Zlín a Hradec Králové. Z Rakouska k nám přijeli do Prahy a byli zde 3 dny. O jejich programu v Praze nám napsala Saša Ševčíková.

Švecová Jana

„Call me Brian for tonight“ – aneb den s Jihoafričany

"Pro dnešek mi říkej Brian," byla slova, jimiž se představil mladší z dvojice černých sympaťáků. S Nkosanou a Brianem jsem v ČR strávila jen jeden den. I za tak krátkou dobu se tito srdeční veselí chlapíci, kteří přijeli v rámci projektu Šampioni pro Afriku, dokáží vrýt člověku hluboko do srdce.

Polívková Veronika

V Kobylisích se ve finále utkali Šampióni pro Afriku!

Konečně známe vítěže soutěže o nejlepší rozvojový projekt Šampióni pro Afriku. Finále se uskutečnilo v pátek 25.6. 2010 v Praze Kobylisích. Přijelo 10 týmů z celé ČR. Této události se také zúčastnili Nkosana a Brina, návštěva z Jihoafrické republiky.

Polívková Veronika

Brian Matola a Nkosana Mkhize v ČR

V rámci projektu Šampióni pro Afriku navštíví Českou republiku dva salesiánští spolupracovníci z Kapského Města. V České republice stráví týden a budou navštěvovat školy zapojené do projektu.

Polívková Veronika

Finále soutěže Šampióni pro Afriku

V kampani Šampióni pro Afriku se soutěžilo o nejlepší rozvojový projekt. Již mámé výsledky prvního kola! Těšíme se na finále a také na návštěvu z Jihoafrické republiky.

Polívková Veronika

Šampióni na Proglase

O Šampiónech pro Afriku na rádiu Proglas již zítra v pořadu Barvínek.

Stránkování

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA