Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Cagliero-salesiánský volontariát


 


Logo ESF

Víkendová školení programu Cagliero - salesiánský volontariát jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Cagliero

Vracovský Jaroslav

Končí říjen, začíná Cagliero

Obava, očekávání, zmatení, nadšení... Převážně s těmito pocity většina z nás zaklepala v pátek večer na dveře salesiánského internátu v Hradci Králové. Během posledního říjnového víkendu tady totiž probíhal první přípravný víkend (potencionálních) Cagliero dobrovolníků.

Brychtová Petra

MEXIKO - Pavlína Jasenská - První dopis z Mexika

Milí přátelé, kamarádi, známí, tak se blíží konec prvního měsíce mého pobytu tady v Mexiku, a proto je čas poslat první dopis, tak tak tedy činím:-) Moc na vás myslím!!!!

Pešatová Iveta

Popříjezdové hodnotící setkání aneb ohlédnutí se za dobrovolnou službou

Třetí říjnový víkend byly ve Zdicích u Berouna hody. Výročí posvěcení tamního kostela, kolotoče, poslední burčák a veselka. Veselo ale bylo o tomto víkendu také na zdické faře. Sešla se zde skupina mladých lidí mající stejnou zkušenost- misijní dobrovolnictví.

Vracovský Jaroslav

Jak snadno podpořit salesiánské misie?

Chcete podpořit salesiánské misie a nevíte jak? Nabízíme vám snadný způsob, jak se zapojit do salesiánského misijního hnutí ve prospěch chudých a opuštěných dětí.

Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 - říjen 2012

Pravidelný misijní měsíčník nás uvádí do právě začínajícího roku víry, zve k modlitbě misijního růžence a přináší svědectví P. Martina z Kuby. Můžete si prohlédnout i aktuální videa z předávání misijních křížů...

Brychtová Petra

JAR - Magdalena Švábová - Je po dešti...

Drazí přátelé,

Brychtová Petra

JAR - Anežka Brtníková - Šumění vodopádů a záhada modrých očí

Milí přátelé,

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA