Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice zpravy ze světa

Vracovský Jaroslav

Ukončení aktualizace těchto stránek

Na začátku ledna 2013 byla ukončena aktualizace těchto stránek www.archiv.mladez-sdb-cz.sadba.org. Aktuální informace naleznete na nově spuštěných stránkách www.sadba.org.
Vracovský Jaroslav

Salesiánský misijní den 2013

Jde o jeden den v roce zaměřený na informování o salesiánských misiích vždy v souvislosti s konkrétním tématem a kontinentem. V roce 2013 je téma "cesta víry mladých lidí - katechumenát a katecheze" a směřuje náš pohled do Afriky.

Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 - prosinec 2012

Vánoční poselství hl. rádce pro misie, povzbuzení k zakládání křesťanských a misijních skupin, svědectví o jejich významu a salesiánský misijní úmysl věnovaný USA... to je prosincové Cagliero 11 - magazín pro misijní animaci.

Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 - říjen 2012

Pravidelný misijní měsíčník nás uvádí do právě začínajícího roku víry, zve k modlitbě misijního růžence a přináší svědectví P. Martina z Kuby. Můžete si prohlédnout i aktuální videa z předávání misijních křížů...
Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 – září 2012

30. září 2012 bude vysláno z baziliky Panny Marie Pomocnice v Turíně 45 nových misionářů. Této významné události je věnován zářijový měsíčník Cagliero 11.
Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 – srpen 2012

Aktuality ze světa salesiánských misií, tentokrát v muslimském kontextu: „muslimský salesián“, násilí při předávání křesťanské víry, svědectví buddhisty, který se stal salesiánem a misijní úmysl na srpen... To je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.
Vracovský Jaroslav

Dnes jím jako Bangladéšan

Nesedlo vám dnes něco k jídlu? - Tak to se rozhodně nemůže stát dětem v Bagladéši! Promo video přímo z Bangladéše vás zve do světa, kde všem chutná.
Vracovský Jaroslav

Krátké video z oslavy Dona Boska v SV Indii

V neděli 29.1.2012 proběhla v malé venkovské farnosti Shantipur v SV Indii oslava Dona Boska. Průvod, slavnostní tance, hostina, čestní hosté z ČR... Prožijte 97 vteřin spolu s námi.
Vracovský Jaroslav

John Med: Dával tak, aby nebyl důležitý

Dne 25. ledna 2012 proběhly v Imphalu oslavy prvního výročí úmrtí českého salesiánského misionáře P. Jana Meda. Jeho neúnavná a nenápadná práce přináší i po jeho smrti chutné ovoce.

Šafaříková Marie

Návštěva v rodině indického misionáře Sureshe Ekky

Výprava českých salesiánů P. Jaroslava Vracovského a P. Jaroslava Mikeše, spolu s Tomášem Nýdrle ze SADBY navštívila v sobotu 21. ledna rodinu salesiána Sureshe Ekky v Corramore, stát Assam, Indie.

Stránkování

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA