Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice svědectví

Vracovský Jaroslav

Ukončení aktualizace těchto stránek

Na začátku ledna 2013 byla ukončena aktualizace těchto stránek www.archiv.mladez-sdb-cz.sadba.org. Aktuální informace naleznete na nově spuštěných stránkách www.sadba.org.

Vracovský Jaroslav

Moje cesta - P. Milan Frank

P. Milan Frank před 3 roky vyprávěl o svém povolání k salesiánskému životu, který tento týden naplnil...

Vracovský Jaroslav

Být salesiány dnes!

Co to znamená být salesiánem dnes? Je to nesmyslá volba s neúměrnými nároky, nebo pozvání, které se může dotýkat i mě? V úvodu Pascuala Cháveze, hl. představeného salesiánů, v časopisu Salesians 2012 se můžete dozvědět víc.
Vracovský Jaroslav

Víte, že máme už více jak rok mezi námi indického salesiána?

Něco málo přes rok působí spolu s českými salesiány v Bulharsku indický salesián Suresh Ekka. Kdo to vlastně je? A kde se mezi námi vzal? Seznamte se s ním skrze několikaminutovou minireportáž.

Vracovský Jaroslav

Povolání jako touha srdce

Video promluva provinciála Petra Vaculíka na téma povolání zaujala během Setkání se salesiány v květnu 2011 nejednoho účastníka. Uprostřed týdne modliteb za nová kněžská a řeholní povolání ji nabízíme i vám.

Řeháček Jakub

DOMISAL 2010: Na cestě s opravdovými Romy

Poslední z článků věnovaných romské menšině v rámci DOMISALU. Téma končí, ale práce salesiánů s Romy zůstává a pokvete i příští rok. Česká misie v Bulharsku nebo slovenští salesiáni nadále budou vychovávat romské děti a mladé, ale i ony budou učit je.

Gottwald Radek na sdb

2. víkend Come in v Sebranicích

Musím to napsat narovinu. První víkend byl skvělý, dodal mi odhodlání a plno zajímavých podnětů pro můj život. Když jsem jel na druhý víkend, říkal jsem si, že to může být už leda horší a podvědomě jsem neměl velká očekávání.

Vracovský Jaroslav

Život jako povolání

Život je jen sled náhod? Nebo je to tajemství, za kterým stojí Bůh? Podívejte se na video z přednášky provinciála Petra Vaculíka, kde velmi srozumitelně a hutně mluví o tomto tématu.
Vracovský Jaroslav

Don Bosco v mém životě

Máte rádi Dona Boska? Ovlivnil nějak váš život? Pomohl vám, inspiruje vás, povzbuzuje vás a chrání vás či vaše děti? Nebojte se rozdělit se o to s námi!

Vracovský Jaroslav

Dva světy, které se (ne) potkají?

Před 14 dny skončila první cesta 4 zástupců SADBY po salesiánských místech v jižní Africe. Nabízíme vám několik jejich výsledků a zajímavý krátký film o působení české salesiánské dobrovolnice v Jihoafrické republice.

Stránkování

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA