Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Učitelé nepřehlédněte!!

Aneb jak jednoduše zpestřit výuku občanky, zeměpisu, či jazyků

Přípravy náplně vyučovacích hodin zaberou spoustu času. Kdy Vám naposledy někdo nabídl, že pro Vás zcela zdarma připraví 3-4 vyučovací hodiny, které budou Vaše žáky opravdu bavit?  Pokud se zapojíte do projektu podporovaného Evropskou komisí, získáte pro Vaše žáky smysluplnou náplň hodiny občanské výchovy, zeměpisu či jazyka (počítačová hra bude v české, anglické, německé, španělské, italské a polské mutaci), ve které se dovědí něco o obyčejném životě v Jihoafrické republice a problémech i radostech rozvojových zemí. Celý projekt je spojen s fotbalovou tématikou, takže se Vaši studenti určitě nudit nebudou.

Co je potřeba k účasti na projektu: objednat si zdarma DVD s doprovodnými metodickými materiály a mít k dispozici zhruba jedno dopoledne počítačovou učebnu s 1 počítačem na 3-4 žáky.

 

Registrace probíhá nyní

Šampióni pro Afriku – přidej se do hry!

 

Učitelé, vychovatelé nebo vedoucí různých kroužků zaregistrujte se online na www.sampioni.cz!!! Registrací získáte bezplatně DVD s počítačovou hrou o Africe a dalšími materiály.Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA