Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Finále soutěže Šampióni pro Afriku

V kampani Šampióni pro Afriku se soutěžilo o nejlepší rozvojový projekt. Již mámé výsledky prvního kola! Těšíme se na finále a také na návštěvu z Jihoafrické republiky.

Do soutěže se přihlásilo 39 týmů ze škol a volnočasových organizací z celé České republiky. Každý tým měl vymyslet vlastní projekt týkajících se témat: Afrika, rozvojová spolupráce, děti ulice nebo fotbal. Svůj projekt měli dále prezentovat široké veřejnosti.

10. června proběhla úzávěrka soutěže a poté byly projekty hodnoceny porotou.  Každý projekt měl nějaký nápad a byl velmi zajímavý. Vybrat 5 nejlepších projektů z každé věkové kategorie nebylo lehké. Těchto 5 týmů z každé věkové kategorie se zúčastní finále, které se uskuteční v pátek 25. 6. 2010 v Praze v Kobylisích. Seznam postupujícíh projektů najdete na webových stránkách Šampiónů na: http://www.join-the-game.org/cz/pridej-se-do-hry/vysledky-souteze.html 

Finále se zúčastní také 2 mladí Jihoafričané, kteří v rámci projektu Šampióni pro Afriku přijedou do České republiky již tuto středu. Zde budou navštěvovat školy, pro které si připravili zajímavý program.

Některé z projektů budete moci vidět brzy na našich facebookových stránkách www.facebook.com/sampioni.

 

 Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA