Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Inline camp

Anglická chaloupka očima jedné z účastnic.

Na letošní v pořadí již pátou anglickou chaloupku jsme se vydali do Staré Vsi nad Ondřejnicí, kde jsme byli ubytovaní v luxusním lůžkovém vagónu. Název Inline camp, neboli anglická chaloupka, je z toho důvodu, že veškeré aktivity probíhají v angličtině.  

Pestrý program nám připravila posádka českých vedoucích spolu se dvěma Němci, Belgičanem a Američankou. Samotná přítomnost anglicky mluvících lektorů obohacovala nás i naši slovní zásobu. Dověděli jsme se více o místech, z nichž pocházejí a během týdne jsme ochutnávali nám neznámá jídla (někdy to pro nás byl až gastronomický zážitek :-)). Každý den nás čekal energizer, workshopy a hry, při kterých jsme více poznali druhé i sami sebe. Co nás fyzicky zmohlo nejvíc, byl výlet po krásách tamějších kopců, které nám poskytly i místo pro spánek, než jsme se vydali zdolat Štramberskou Trúbu.

S čím jsme měli opravdu "navrch", byla přítomnost salesiána Jardy Kuchaře, s nímž jsme slavili i několik mší svatých v angličtině (včetně kázání takovou angličtinou s českým přízvukem:)).

Celý týden byl pro mě obohacením díky rozšíření slovní zásoby, poznávání odlišných kultur a především pak díky poznání úžasných lidí.  

 

 

 

 

 

 

 

Účastnice Eliška.Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA