Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Šampioni pro Afriku - přidej se do hry!

Champions for South Africa – join the game!

Díky projektu Šampióni pro Afriku se můžeš zapojit do přípravy na 19. ročník Mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v roce 2010 v Jihoafrické republice.  Děti a mladí lidé z Jihoafrické republiky zrovna jako ty fandí fotbalu, ale mnozí z nich žijí ve slumech v absolutní chudobě, potýkají se s AIDS, vysokou kriminalitou a dalšími rozvojovými problémy.

POZNEJ JEJICH SVĚT I TY!!!
clánky v rubrice šampióni

Mokrejšová Veronika

O Africe na Proglase

Poutí po Africe provází čtyři zástupce SADBY i Radio Proglas.

Mokrejšová Veronika

Katka Gutwirthová pomáhá v Africe

Naše dobrovolnice Katka je v Jihoafrické republice už nějaký ten pátek. Jak se jí daří a co tam dělá zjistila novinářka Irena Kasternová, členka naší výpravy do Afriky a článek publikovala Česká škola

Mokrejšová Veronika

První zprávy z Afriky

Do Afriky odlétali 4 zástupci SADBY minulou středu 11. 11. 2009. Že žijí, prokazovali občas formou sms, či prozvánění. Včera se konečně poprvé ozvali z internetu a poslali i nějaké fotky, takže se můžeme jejich cesty aspoň takto na dálku zúčastnit i my...

Švecová Jana

Tisková konference o Šampionech pro Afriku

Byla středa ráno a farní sál v Praze-Kobylisích se začal plnit lidmi. Spousta jídla, pití, fotoaparátů, k vidění byly dokonce i dvě kamery. Nejednalo se o žádný sraz mladých či modlitební setkání, ale o tiskovou konferenci k příležitosti spuštění nového mezinárodního projektu Šampióni pro Afriku.

Polívková Veronika

Učitelé nepřehlédněte!!

Aneb jak jednoduše zpestřit výuku občanky, zeměpisu, či jazyků

Polívková Veronika

Šampióni pro Afriku

V roce 2010 se obrátí pozornost velké části světa na Jihoafrickou republiku. Bude se tam konat 19. ročník Mistrovství světa ve fotbale.

Polívková Veronika

Koordinační tým se sešel v Bonnu

Plánovací schůzka koordinačního týmu projektu Šampióni pro Afriku se odehrávala v Bonnu.

Polívková Veronika

Do projektu Šampióni se budete moci zapojit i vy

Proč se připojit do projektu Šampióni? V čem spočívá a co získám, když se do něj zapojím? Mistrovství světa ve fotbale bude v roce 2010 v Jihoafrické republice, jak se na něj mohu připravit?

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA