Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Cagliero-salesiánský volontariát


 


Logo ESF

Víkendová školení programu Cagliero - salesiánský volontariát jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Cagliero

Vracovský Jaroslav

Kudy kam

Srdečné pozvání do nového ročníku misijních dobrovolníků ve verších účastníků, kteří za několik dní odjíždějí... Příprava začíná v říjnu 2012, hlásit se je možné již teď.

Vracovský Jaroslav

Vyslání 19 nových misijních dobrovolníků s předcházejícím Aksanti

Když jsme se téměř před rokem poprvé potkali v Hradci, nikdo asi nečekal, že celé to chystání se do ciziny uběhne tak rychle. S každým dalším víkendem se z nás stávala víc a více propojená skupina přátel, kteří se dívali „stejným směrem“. I když se každý díval na jinou světovou stranu.
Kolba Josef

Cagliero11 - Červen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, život a památka velkého misionáře a provinciála Brazílie-Manaus, Svědectví od polského misionáře pusobícího v Bangladéši, misijní úmysl za Polsko, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Brychtová Petra

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 31. května 2012

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 31. května 2012

Menčlová Eva

Přijďte na Aksanti

Poznávejme svět skrze dobrovolníky (v sobotu 9. 6. 2012 od 17:00 v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, BRNO-LÍŠEŇ)

Vracovský Jaroslav

Nabídka zajímavých témat na letní prázdniny

Chcete poznat o letních prázdninách něco víc? Nabídnout to druhým? Nabízíme vám 7 zajímavých misijních témat. Možná vás některá zaujmou...

Vracovský Jaroslav

Meditace mozaiky Svatba v Káně

Zkoušeli jste někdy meditaci obrazu? Zahlédnout něco více? Opravdovou hloubku? Poselství? Praktická pomůcka k letošnímu Salesiánskému misijnímu dni tuto cestu nabízí.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA