Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Jak do Evropy v roce 2008?

Pojďte se zapojit do široké nabídky mezinárodních aktivit mládeže v Don Bosko stylu. Využijte možnosti setkat se s mladými z Evropy na mezinárodních setkáních, výměnných pobytech, na projektech dobrovolné služby... (více info a přihlášky dbyn@centrum.cz)

3. setkání dobrovolníků Cagliero, ročníku D

Víkend 14. - 16. 12. 2007 znamenal pro budoucí dobrovolníky programu Cagliero další, v pořadí už třetí, přípravné setkání, tentokrát v Jaroměřicích nad Rokytnou.

V Sebranicích to žilo

Už jste se někdy ztratili v lese? Jo? Já taky, celkem už třikrát! Jenže tentokrát se mi stalo, že se mnou bylo 12 borců a modlili jsme se růženec. Naštěstí naše modlitby byly vyslyšeny a zase jsme se našli. Tohle ale není jediný zážitek...

2. přípravné setkání dobrovolníků Cagliero v Plzni

Další, tentokrát v pořadí druhé, přípravné setkání dobrovolníků se odehrálo v Plzni od 16. do 18. listopadu a přineslo s sebou nejen výrazný kulturní zážitek ve znamení Bulharska, ale i další cenné rady a informace pro budoucí dobrovolníky a dobrovolnice.

Středisko Don Bosco Suprabha v Indii

Toto salesiánské středisko bylo založeno před více než deseti lety a je určeno hlavně pro holky. Hlavním smyslem střediska je pomáhat těm nejchudším dětem, které rodiče nutí do práce a neposílají je do škol. Některé děti ani rodiče nemají. Žily na ulici a živily se různým způsobem.

Co je podstatou salesiánského dobrovolnictví?

Od 30. listopadu do 3. prosince 2007 proběhla na Pisaně v Římě mezinárodní konference o salesiánské dobrovolné službě, které se účastnili zástupci z Itálie, Chorvatska, Slovinska, Polska, Filipín, Mozambiku a České Republiky.

Co takhle prázdniny ve Španělsku?

Umíš aspoň trochu španělsky? Chceš poznat "děti Dona Boska" z Pyrenejského poloostrova? Máš zkušenosti jako táborový vedoucí? Tenhle článek je pro Tebe!!!

Indie - M.a J. Chrásteckých - Trocha indických reálií

Moc se nám líbí zdejší domečky. Lidé je mají vždy nějak pobarvené. Často dveře mají zdobené barevnými ornamenty. Před dveřmi mají verandičku, na které při největším horku odpočívají a pozorují okolí...

Kongo - Ivana Chatrná - lecon individuel

Ahojte, tak už uběhl další týden a přišel čas zas něco napsat:-) Protože mám za sebou už skoro tři týdny, kdy si beru děcka na během školy na „lecon individuel“, tak napíšu něco o tom...

Celostátní setkání salesiánských animátorů v Pardubicích

Jsem animátor z Ostravy a na setkání tohoto typu jsem byl poprvé. Abych řekl pravdu, nevěděl jsem, co od toho čekat, jestli tam nebudu jen do počtu nebo naopak, jestli se tam seznámím aspoň s několika novými lidmi.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA